}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

Titulli :

Shiko Terminator 3: Rise of the Machines Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2003Runtime: 109 min
Director:Jonathan Mostow, Bruce Moriarty, Simon Crane, Luca Kouimelis, John Trujillo, Emily McGovern, Mark S. Constance, Christian Pichler,
Aktoret:Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews, Mark Famiglietti, Earl Boen, Moira Harris, Chopper Bernet, Christopher Lawford,

Pershkrimi i Filmit: Terminator 3: Rise of the Machines

Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare.

Keywords:
Terminator 3: Rise of the Machines Shiko Filmin Falas, Shiko Terminator 3: Rise of the Machines Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 322
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2