}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Accidental Spy

The Accidental Spy

Titulli :

Shiko 特務迷城 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 87 min
Director:Teddy Chan,
Aktoret:Jackie Chan, Eric Tsang, Vivian Hsu, Wu Hsing-Guo, Lillian Ho, Alfred Cheung Kin-Ting, Cheung Tat-Ming, Poon Hang-Sang, Vincent Kok, Teresa Ha Ping,

Pershkrimi i Filmit: The Accidental Spy

Një histori e mbushur me qejf për një djalë të zakonshëm gati të fillonte një aventurë të mbushur me veprim. Jackie Chan luan një shitës të mërzitur dhe të pasuksesshëm i cili kurrë nuk mendoi se jeta e tij do të arrijë në asgjë. E gjithë kjo ndryshon një ditë kur ai bëhet një hero i menjëhershëm duke prishur një grabitje bankare në tentativë.

Keywords:
The Accidental Spy Shiko Filmin Falas, Shiko The Accidental Spy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 734
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2