}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Avengers

The Avengers

Titulli :

Shiko The Avengers Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 143 min
Director:Joss Whedon, Trudy Ramirez, John Mahaffie,
Aktoret:Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Clark Gregg,

Pershkrimi i Filmit: The Avengers

Nik Furia është drejtori i SHIELD, një agjenci ndërkombëtare paqeruajtëse. Agjencia është e përbërë nga ajka e superheronjve të Marvelit, Njeriu i Hekurt, Hulku i Jashtëzakonshëm, Thori, Kapiten Amerika, Fajkoi dhe Vejusha e Zezë. Kur siguria globale kërcënohet nga Loki dhe hordhitë e tij, Nik Furia dhe skuadra e tij do të kenë nevojë për të gjitha fuqitë e tyre për të shpëtuar botën nga katastrofa.

Keywords:
The Avengers Shiko Filmin Falas, Shiko The Avengers Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 589
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2