}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Bad Guys: Reign of Chaos

The Bad Guys: Reign of Chaos

Titulli :

Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Son Yong-ho,
Aktoret:Ma Dong-seok, Kim Sang-joong, Kim Ah-joong, Jang Ki-yong, Park Hyo-joon, Kim In-woo, Lee Jae-yoon, Park Won-sang, Jo Young-jin, Park Hyoung-soo,

Pershkrimi i Filmit: The Bad Guys: Reign of Chaos

Shefi i Unit NjĂ«sisĂ« Speciale tĂ« Krimit ’, OH Gu-tak, kĂ«rkon ish-gangsterin, PARKU Woong-chul, me tĂ« cilin kishte punuar mĂ« parĂ«, dhe rekruton njĂ« fake artist , KWAK Jo-soon, dhe njĂ« polic tĂ« dĂ«nuar, KO Yoo -sung nĂ« ekipin e ri. Me gjak tĂ« ri, ‘DjemtĂ« e kĂ«qij’ janĂ« bĂ«rĂ« mĂ« tĂ« fortĂ« dhe mĂ« tĂ« ashpĂ«r. NdĂ«rsa gĂ«rmohen mĂ« thellĂ« nĂ« kĂ«tĂ« çështje, ata mendojnĂ« se njĂ« organizatĂ« shumĂ« mĂ« e madhe e krimit Ă«shtĂ« prapa tĂ« gjithave dhe ata fillojnĂ« gjuetinĂ« e djemve tĂ« kĂ«qij…

Keywords:
The Bad Guys: Reign of Chaos Shiko Filmin Falas, Shiko The Bad Guys: Reign of Chaos Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 291
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2