}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Banker

The Banker

Titulli :

Shiko The Banker Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 120 min
Director:George Nolfi,
Aktoret:Anthony Mackie, Samuel L. Jackson, Nicholas Hoult, Nia Long, Jessie T. Usher, Colm Meaney, Paul Ben-Victor, James DuMont, Taylor Black, Gregory Alan Williams,

Pershkrimi i Filmit: The Banker

NĂ« vitet 1960, dy sipĂ«rmarrĂ«s kanĂ« njĂ« plan tĂ« zgjuar biznesi pĂ«r tĂ« luftuar pĂ«r integrimin e banesave – dhe qasje tĂ« barabartĂ« nĂ« Ă«ndrrĂ«n Amerikane.

Keywords:
The Banker Shiko Filmin Falas, Shiko The Banker Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 298
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2