}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Battle: Roar to Victory

The Battle: Roar to Victory

Titulli :

Shiko The Battle: Roar to Victory Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 135 min
Director:Won Shin-yeon,
Aktoret:Yoo Hae-jin, Ryu Jun-yeol, Jo Woo-jin, Kazuki Kitamura, Hiroyuki Ikeuchi, Park Ji-hwan, Choi Yu-hwa, Seong Yu-bin, Lee Jae-in, Kotaro Daigo,

Pershkrimi i Filmit: The Battle: Roar to Victory

Gjatë një periudhe 4 ditore, zhvillohet një betejë e ashpër midis milicisë koreane dhe forcave japoneze imperialiste në Mançuri të Kinës. Milicia përfshin një mjeshtër shpatë dhe një qitës të zotin.

Keywords:
The Battle: Roar to Victory Shiko Filmin Falas, Shiko The Battle: Roar to Victory Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 585
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2