}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Call of the Wild

The Call of the Wild

Titulli :

Shiko The Call of the Wild Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 100 min
Director:Chris Sanders,
Aktoret:Harrison Ford, Dan Stevens, Colin Woodell, Karen Gillan, Omar Sy, Raven Scott, Wes Brown, Cara Gee, Jean Louisa Kelly, Terry Notary,

Pershkrimi i Filmit: The Call of the Wild

Buck Ă«shtĂ« njĂ« qen me zemĂ«r tĂ« madhe, jeta e lumtur e sĂ« cilĂ«s familja Ă«shtĂ« kthyer pĂ«rmbys kur ai tĂ«rhiqet papritmas nga shtĂ«pia e tij nĂ« Kaliforni dhe transplantohet nĂ« egot ekzotike tĂ« Yukon gjatĂ« Rushit tĂ« ArtĂ« tĂ« viteve 1890. Si rishtarja mĂ« e re nĂ« njĂ« skuadĂ«r slitĂ« pĂ«r dĂ«rgimin e postave – dhe mĂ« vonĂ« drejtuesi i saj – Buck pĂ«rjeton aventurĂ«n e njĂ« jete, nĂ« fund tĂ« fundit duke gjetur vendin e tij tĂ« vĂ«rtetĂ« nĂ« botĂ« dhe duke u bĂ«rĂ« mjeshtri i tij.

Keywords:
The Call of the Wild Shiko Filmin Falas, Shiko The Call of the Wild Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 576
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2