}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Coldest Game

The Coldest Game

Titulli :

Shiko The Coldest Game Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Lukasz Kosmicki,
Aktoret:Bill Pullman, Lotte Verbeek, Nicholas Farrell, Corey Johnson, Robert Więckiewicz, James Bloor, Aleksey Serebryakov, Evgeniy Sidikhin, Cezary Kosiński, Aleksandr Lobanov,

Pershkrimi i Filmit: The Coldest Game

GjatĂ« krizĂ«s sĂ« raketave Kubane tĂ« vitit 1962, njĂ« gjeni i trazuar matematikor e gjen veten tĂ« pĂ«rgatitur pĂ«r tĂ« luajtur nĂ« njĂ« ndeshje shahu sh.B.-Sovjetik – dhe njĂ« lojĂ« vdekjeprurĂ«se tĂ« spiunazhit.

Keywords:
The Coldest Game Shiko Filmin Falas, Shiko The Coldest Game Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 218
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2