}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Corrupted

The Corrupted

Titulli :

Shiko The Corrupted Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Ron Scalpello,
Aktoret:Sam Claflin, Charlie Murphy, Timothy Spall, Hugh Bonneville, Noel Clarke, David Hayman, Alan McKenna, Shaun Dooley, Adam Long, Sam Otto,

Pershkrimi i Filmit: The Corrupted

Liam është një ish-bashkues që përpiqet të fitojë përsëri dashurinë dhe besimin e familjes së tij. Përpjekja e Liam për shëlbimin do ta shohë atë të kapur në një rrjet konspiracioni, krimi dhe korrupsioni.

Keywords:
The Corrupted Shiko Filmin Falas, Shiko The Corrupted Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 254
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2