}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Decline

The Decline

Titulli :

Shiko Jusqu'au déclin Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 83 min
Director:Patrice Laliberté,
Aktoret:Réal Bossé, Marc-André Grondin, Guillaume Laurin, Marie-Evelyne Lessard, Marc Beaupré, Marilyn Castonguay, Guillaume Cyr, Isabelle Giroux, Juliette Maxyme Proulx,

Pershkrimi i Filmit: The Decline

NjĂ« aksident fatal nĂ« njĂ« kamp stĂ«rvitjeje tĂ« largĂ«t nga mbijetesa i dĂ«rgon pjesĂ«marrĂ«sit nĂ« njĂ« panik – dhe vendos skenĂ«n pĂ«r njĂ« pĂ«rballje tronditĂ«se.

Keywords:
The Decline Shiko Filmin Falas, Shiko The Decline Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 367
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2