}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Divide

The Divide

Titulli :

Shiko The Divide Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime:
Director:Perry King,
Aktoret:Bryan Kaplan, Perry King, Sara Arrington, Levi Kreis, Luke Colombero, Jack McGuinness,

Pershkrimi i Filmit: The Divide

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide kronika tregon historinë e Sam Kincaid (King), një rremues plakjeje me një kujtim të dështuar, vajzën e tij të zhveshur dhe me mend të pavarur, Sarah, dhe Luke, një dore e re e fermës që e gjen veten në mes të një familje në krizë. Luftimet e brendshme, realitetet e një peizazhi të pafalshëm, dhe nevoja për të pajtuar një tragjedi të kohëve të fundit përplasen për të krijuar sfondin për këtë perëndimor klasik amerikan.

Keywords:
The Divide Shiko Filmin Falas, Shiko The Divide Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 218
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2