}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Edge of Democracy

The Edge of Democracy

Titulli :

Shiko Democracia em Vertigem Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 121 min
Director:Petra Costa, Karen Gronich, Mariana de Melo,
Aktoret:Dilma Rousseff, Luiz Inácio Lula da Silva, Michel Temer, Eduardo Cunha, Jair Bolsonaro, Sérgio Moro, Paulo Maluf, Jean Wyllys, Aécio Neves, Gilberto Carvalho,

Pershkrimi i Filmit: The Edge of Democracy

Dokumentari politik dhe kujtimet personale përplasen në këtë eksplorim në të vërtetën komplekse pas shpalosjes së dy presidencave braziliane.

Keywords:
The Edge of Democracy Shiko Filmin Falas, Shiko The Edge of Democracy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 317
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2