}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Flu

The Flu

Titulli :

Shiko 감Ʞ Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 122 min
Director:Kim Sung-soo,
Aktoret:Jang Hyuk, Soo Ae, Park Min-Ha, Yoo Hae-jin, Ma Dong-seok, Lee Hee-joon, Lee Sang-yeob, Cha In-pyo, Kim Ki-hyeon, Park Hyo-ju,

Pershkrimi i Filmit: The Flu

Një rast i gripit shpejt morfon në një pandemi. Ndërsa numri i të vdekurve rritet dhe paniku rritet, qeveria planifikon masa ekstreme për ta kontrolluar atë.

Keywords:
The Flu Shiko Filmin Falas, Shiko The Flu Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 688
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2