}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Grudge

The Grudge

Titulli :

Shiko The Grudge Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 93 min
Director:Rick Skene, Nicolas Pesce, Kyle Wong, Chris Johnson,
Aktoret:Andrea Riseborough, Demián Bichir, John Cho, Lin Shaye, Jacki Weaver, Betty Gilpin, William Sadler, Frankie Faison, Nancy Sorel, Tara Westwood,

Pershkrimi i Filmit: The Grudge

Pasi një nënë e re vret familjen në shtëpinë e saj, një detektiv përpiqet të hetojë rastin misterioz, vetëm për të zbuluar se shtëpia është e mallkuar nga një fantazmë hakmarrëse. Tani në shënjestër të shpirtrave demonikë, detektivi duhet të bëjë gjithçka për të mbrojtur veten dhe familjen e saj nga dëmtimi.

Keywords:
The Grudge Shiko Filmin Falas, Shiko The Grudge Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 268
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2