}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

Titulli :

Shiko The Hunger Games: Catching Fire Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 146 min
Director:Aldric La'Auli Porter, Francis Lawrence, John R. Saunders, Ana Maria Quintana,
Aktoret:Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Lenny Kravitz, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Stanley Tucci, Donald Sutherland,

Pershkrimi i Filmit: The Hunger Games: Catching Fire

Katniss Everdeen dhe Peeta Mellark behen shenjestra e Kapitolit pasi fituan lojrat e kaluara te urise. Duhen te marrin serisht pjese ne lojrat e radhes per te mos pasur kryengritje nga zona te pakenqaura me vendimin e Kapitolit qe thyen rregullat dhe nxoren dy fitues…

Keywords:
The Hunger Games: Catching Fire Shiko Filmin Falas, Shiko The Hunger Games: Catching Fire Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 478
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2