}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Hungover Games

The Hungover Games

Titulli :

Shiko The Hungover Games Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 86 min
Director:Josh Stolberg,
Aktoret:Ross Nathan, Sam Pancake, Ben Begley, Herbert Russell, John Livingston, Damien Bray, Tara Reid, Jamie Kennedy, Chanel Gaines, Hank Baskett,

Pershkrimi i Filmit: The Hungover Games

Pasi festuan martesën e Doug, në një hotel te një cilësie te mrekullueshme në Laughlin, NV, djemtë e Hungover, Bradley Ed dhe Zach zgjohen dhe tmerrohen kur e shohin që e kane humbur shokun e tyre, Doug, me ndihmen e Effing dhe Justmich, treshja shume e besueshme, ajo treshe duhet të përgatitet për të luftuar me kulturën e lojës Hungover, ndërsa në atë loje janë të përfshire edhe gratë e vërteta të distriktit 8, dhe Teddyn nga distrikti i kukullave.

Keywords:
The Hungover Games Shiko Filmin Falas, Shiko The Hungover Games Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 276
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2