}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Huntress: Rune of the Dead

The Huntress: Rune of the Dead

Titulli :

Shiko The Huntress: Rune of the Dead Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Rasmus Tirzitis, Stellan Särlefalk,
Aktoret:Moa Enqvist Stefansdotter, Yohanna Idha, Viva Östervall, Ralf Beck, Andreas Rylander, Peter Mörlin, Urban Bergsten, Andrea Larsdotter, Tommi Korkeamäki,

Pershkrimi i Filmit: The Huntress: Rune of the Dead

Dy vajza që ju mungon babai i tyre. Ai nuk është kthyer nga një sulm Viking prej dy vitesh. Motra më e madhe Runa bën punët e babit të saj, si për shembull gjuetinë me hark. Ajo ka ëndrra të këqija dhe vizione. A janë ato ogur për diçka?

Keywords:
The Huntress: Rune of the Dead Shiko Filmin Falas, Shiko The Huntress: Rune of the Dead Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 369
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2