}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Immigrant

The Immigrant

Titulli :

Shiko The Immigrant Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 117 min
Director:James Gray, Jessica Lichtner,
Aktoret:Marion Cotillard, Jeremy Renner, Joaquin Phoenix, Dagmara Domińczyk, Gabriel Rush, Antoni Corone, Deedee Luxe, Angela Sarafyan, Sofia Black-D'Elia, Jicky Schnee,

Pershkrimi i Filmit: The Immigrant

1921 New York. Një grua emigrante është mashtruar në një jetë burleske dhe vaudeville deri sa një magjistar marramendës përpiqet ta shpëtojë atë dhe ribashkohet me motrën e saj që po mbahet në kufijtë e Ellis Island.

Keywords:
The Immigrant Shiko Filmin Falas, Shiko The Immigrant Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 409
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2