}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Invisible Man

The Invisible Man

Titulli :

Shiko The Invisible Man Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 124 min
Director:Leigh Whannell,
Aktoret:Elisabeth Moss, Aldis Hodge, Storm Reid, Michael Dorman, Harriet Dyer, Oliver Jackson-Cohen, Benedict Hardie, Zara Michales, Renee Lim, Sam Smith,

Pershkrimi i Filmit: The Invisible Man

Kur ish-abuzivi i Cecilia merr jetën e tij dhe i lë asaj fatin e tij, ajo dyshon se vdekja e tij ishte një mashtrim. Ndërsa një seri koincidencash kthehen vdekjeprurëse, Cecilia punon për të provuar se ajo po gjuhet nga dikush që askush nuk mund ta shohë.

Keywords:
The Invisible Man Shiko Filmin Falas, Shiko The Invisible Man Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 410
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2