}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Jesus Rolls

The Jesus Rolls

Titulli :

Shiko The Jesus Rolls Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 85 min
Director:John Turturro,
Aktoret:John Turturro, Audrey Tautou, Bobby Cannavale, SĂ´nia Braga, Jon Hamm, Christopher Walken, Susan Sarandon, Pete Davidson, Gloria Reuben, J.B. Smoove,

Pershkrimi i Filmit: The Jesus Rolls

Disa orë pas lirimit nga burgu, Jezui Quintana çiftëzohet me shokët e tij të mashtrimit Petey dhe Marie për një gëzim të lirë të krimit të vogël dhe romancës.

Keywords:
The Jesus Rolls Shiko Filmin Falas, Shiko The Jesus Rolls Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 269
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2