}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Last Tree

The Last Tree

Titulli :

Shiko The Last Tree Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 98 min
Director:Shola Amoo, Sataish O'Shea-Ramdeholl, Tom Allan, Zainah Loulou,
Aktoret:Sam Adewunmi, Gbemisola Ikumelo, Layo-Christina Akinlude, Rasaq Kukoyi, Tai Golding, Tuwaine Barrett,

Pershkrimi i Filmit: The Last Tree

Femi është një djalë britanik i trashëgimisë Nigeriane i cili, pas një fëmijërie të lumtur në Lincolnshire rurale, transferohet në Londrën e brendshme për të jetuar me nënën e tij. Duke luftuar me kulturën dhe vlerat e panjohura të mjedisit të tij të ri, adoleshenti Femi duhet të kuptojë se cilën rrugë drejt moshës madhore ai dëshiron të marrë.

Keywords:
The Last Tree Shiko Filmin Falas, Shiko The Last Tree Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 250
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2