}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Marine 2

The Marine 2

Titulli :

Shiko The Marine 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 95 min
Director:Roel Reiné, Charlie Sungkawess, Joanne McLennan,
Aktoret:Michael Rooker, Temuera Morrison, Lara Cox, Ted DiBiase Jr., Able Wanamakok, Josiah D. Lee, Cameron Pearson, Nick Dash, Masami Kosaka, Marina Ponomareva,

Pershkrimi i Filmit: The Marine 2

Në një udhëtim të cilën, rreshteri i marinsave Xho Linud (DiBiase) dhe gruaja e tij Robin marrin pjesë në një festë VIP kur katastrofa qëllon. Disa terroristë të pamëshirshëm shfaqen në festë dhe marrin peng një numër njerëzish – duke përfshirë Robinin! I vetëm në një vend të huaj pa përforcime, Linudi duhet të mbështetet te stërvitja e tij si marins për t’iu kundërpërgjigjur terroristëve, për të shpëtuar pengjet dhe për të parandaluar një luftë ndërkombëtare!

Keywords:
The Marine 2 Shiko Filmin Falas, Shiko The Marine 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 338
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2