}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Occupant

The Occupant

Titulli :

Shiko Hogar Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 103 min
Director:Ă€lex Pastor, David Pastor,
Aktoret:Javier Gutiérrez, Mario Casas, Bruna Cusí, Ruth Díaz, Iris Vallés Torres, Cristian Muñoz, David Ramírez, David Selvas, David Verdaguer, Vicky Luengo,

Pershkrimi i Filmit: The Occupant

Havier Muno, dikur një drejtues i suksesshëm, merr vendimin për të lënë shtëpinë e tij, të cilën ai dhe familja e tij nuk mund ta përballojnë më.

Keywords:
The Occupant Shiko Filmin Falas, Shiko The Occupant Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 257
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2