}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Other Lamb

The Other Lamb

Titulli :

Shiko The Other Lamb Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 97 min
Director:Małgorzata Szumowska,
Aktoret:Michiel Huisman, Raffey Cassidy, Denise Gough, Eve Connolly, Kelly Campbell, Isabelle Connolly, Charlotte Moore, Zara Devlin, Ailbhe Cowley, Irene Kelleher,

Pershkrimi i Filmit: The Other Lamb
Një vajzë e lindur në një kult gjithë-femër, e udhëhequr nga një burrë në kompleksin e tyre, fillon të vërë në dyshim mësimet e tij dhe realitetin e saj.
Keywords:
The Other Lamb Shiko Filmin Falas, Shiko The Other Lamb Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 326
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2