}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Postcard Killings

The Postcard Killings

Titulli :

Shiko The Postcard Killings Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 104 min
Director:Danis Tanović,
Aktoret:Jeffrey Dean Morgan, Famke Janssen, Cush Jumbo, Denis O'Hare, Naomi Battrick, Ruairi O'Connor, Eva Röse, Lukas Loughran, Joachim Król, Steven Mackintosh,

Pershkrimi i Filmit: The Postcard Killings

Një ekip i detektivëve në New York heton vdekjen e vajzës së tij që u vra ndërsa ishte në muajin e saj të mjaltit në Londër, dhe rekruton ndihmën e gazetarit skandinav kur çifte të tjerë në të gjithë Evropën vuajnë një fat të ngjashëm.

Keywords:
The Postcard Killings Shiko Filmin Falas, Shiko The Postcard Killings Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 367
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2