}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Quarry

The Quarry

Titulli :

Shiko The Quarry Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 98 min
Director:Scott Teems,
Aktoret:Shea Whigham, Michael Shannon, Catalina Sandino Moreno, Bobby Soto,

Pershkrimi i Filmit: The Quarry

Një i larguar vret një prift që po udhëtonte dhe zë vendin e tij në një kishë të një qyteti të vogël, por shefi i policisë dyshon për veprime dashakeqëse.

Keywords:
The Quarry Shiko Filmin Falas, Shiko The Quarry Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 439
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2