}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Roads Not Taken

The Roads Not Taken

Titulli :

Shiko The Roads Not Taken Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 85 min
Director:Sally Potter, Adam Lock,
Aktoret:Javier Bardem, Elle Fanning, Salma Hayek, Laura Linney, Branka Katić, Dimitri Andreas, Katia Mullova-Brind, Milena Tscharntke, Debora Weston, Aaron Joshua,

Pershkrimi i Filmit: The Roads Not Taken

Filmi tregon një ditë në jetën e Leos dhe vajzës së tij, Molli, teksa ai noton nëpër jetë alternative që mund të kishte jetuar, duke e çuar Mollin të luftojë me rrugën e saj, të cilën ajo e konsideron të ardhmen e saj.

Keywords:
The Roads Not Taken Shiko Filmin Falas, Shiko The Roads Not Taken Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 313
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2