}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Score

The Score

Titulli :

Shiko The Score Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 124 min
Director:Frank Oz, Rebecca Robertson, David Sardi,
Aktoret:Robert De Niro, Edward Norton, Marlon Brando, Angela Bassett, Jamie Harrold, Serge Houde, Mark Camacho, Martin Drainville, Marie-Josée Colburn, Bobby Brown,

Pershkrimi i Filmit: The Score

Një hajdut homoseksual shpreson të tërhiqet dhe të jetojë nga pasuria e tij e keqtrajtuar kur një fëmijë i ri e bind atë për të bërë një avokat të fundit.

Keywords:
The Score Shiko Filmin Falas, Shiko The Score Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 511
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2