}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Sky Is Pink

The Sky Is Pink

Titulli :

Shiko The Sky Is Pink Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 143 min
Director:Shonali Bose, Shubhagat Chowdhury, Shikha Rahi, Anubhav Chopra,
Aktoret:Priyanka Chopra, Zaira Wasim, Farhan Akhtar, Rohit Saraf,

Pershkrimi i Filmit: The Sky Is Pink

Historia e vĂ«rtetĂ« dhe e pabesueshme e dashurisĂ« sĂ« njĂ« çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila Ă«shtĂ« gazmore, e hidhur, guximtare dhe… e vdekur.

Keywords:
The Sky Is Pink Shiko Filmin Falas, Shiko The Sky Is Pink Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 663
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2