}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Star

The Star

Titulli :

Shiko The Star Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 86 min
Director:Timothy Reckart,
Aktoret:Steven Yeun, Keegan-Michael Key, Aidy Bryant, Oprah Winfrey, Tyler Perry, Gina Rodriguez, Zachary Levi, Kelly Clarkson, Christopher Plummer, Tracy Morgan,

Pershkrimi i Filmit: The Star

Një gomar i vogël por i guximshëm dhe miqtë e tij të kafshëve bëhen heronjtë e pashuar të historisë më të madhe të treguar ndonjëherë, Krishtlindjes së parë.

Keywords:
The Star Shiko Filmin Falas, Shiko The Star Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 385
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2