}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Terminator

The Terminator

Titulli :

Shiko The Terminator Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1984Runtime: 108 min
Director:James Cameron, Stan Winston, Jean-Paul Ouellette, Brenda Weisman, Betsy Magruder, Sharon Kirkpatrick, Rob Roda, Thomas A. Irvine,
Aktoret:Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton, Paul Winfield, Lance Henriksen, Rick Rossovich, Bess Motta, Earl Boen, Dick Miller, Shawn Schepps,

Pershkrimi i Filmit: The Terminator

Një vrasës robot nga e ardhmja post-apokaliptike udhëton prapa në kohë për të eliminuar një kameriere, biri i së cilës do të rritet dhe do të çojë njerëzimin në një luftë kundër makinave.

Keywords:
The Terminator Shiko Filmin Falas, Shiko The Terminator Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 368
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2