}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Thing

The Thing

Titulli :

Shiko The Thing Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1982Runtime: 109 min
Director:Larry J. Franco, John Carpenter, Jeffrey Chernov, Candy Artmont, Christine Wilson, Michael Steele,
Aktoret:Kurt Russell, Wilford Brimley, T. K. Carter, David Clennon, Keith David, Richard Dysart, Charles Hallahan, Peter Maloney, Richard Masur, Donald Moffat,

Pershkrimi i Filmit: The Thing

Në një faqe kërkimi në antarktidë,zbulimi i një anieje aliene,sjell në një përplasje studentin Kate Lloyd dhe shkencëtarin Dr. Sander Halvorson…

Keywords:
The Thing Shiko Filmin Falas, Shiko The Thing Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 349
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2