}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Trigonal: Fight for Justice

The Trigonal: Fight for Justice

Titulli :

Shiko The Trigonal: Fight for Justice Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 122 min
Director:Vincent Soberano, Jenny Uy-Estrope,
Aktoret:Ian Ignacio, Sarah Chang, Rhian Ramos, Monsour Del Rosario, Vincent Soberano, Gus Liem, John Arceo, Paul Allica, Nina Iaroslavtseva, Levi Ignacio,

Pershkrimi i Filmit: The Trigonal: Fight for Justice

Një qark luftarak nëntokësor i drejtuar nga një sindikatë ndërkombëtare e krimit pushton qytetin e vogël të ishullit, idilik të një kampioni në pension MMA. Rrëmbyesit e sindikatës sulmojnë brutalisht gruan e tij dhe vrasin mikun e tij më të mirë, duke e lënë atë pa zgjidhje tjetër, por për të luftuar për drejtësi.

Keywords:
The Trigonal: Fight for Justice Shiko Filmin Falas, Shiko The Trigonal: Fight for Justice Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 282
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2