}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Turning

The Turning

Titulli :

Shiko The Turning Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 94 min
Director:Floria Sigismondi,
Aktoret:Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Mark Huberman, Niall Greig Fulton, Kim Adis, Joely Richardson, Denna Thomsen, Barbara Marten, Karen Egan,

Pershkrimi i Filmit: The Turning

Kejt Mandell heq dorĂ« nga puna e saj si mĂ«suese pĂ«r t’u bĂ«rĂ« guvernantja e 7-vjeçares Flora Feirçajld pas zhdukjes sĂ« zonjushĂ«s Xhesel. Kur ngjarje tĂ« çuditshme fillojnĂ« tĂ« shqetĂ«sojnĂ« Kejtin dhe fĂ«mijĂ«t, ajo fillon tĂ« dyshojĂ« se nĂ« korridoret e errĂ«ta tĂ« shtĂ«pisĂ« banon njĂ« entitet keqdashĂ«s.

Keywords:
The Turning Shiko Filmin Falas, Shiko The Turning Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 252
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2