}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Vow

The Vow

Titulli :

Shiko The Vow Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 104 min
Director:Michael Sucsy,
Aktoret:Rachel McAdams, Channing Tatum, Sam Neill, Scott Speedman, Jessica Lange, Tatiana Maslany, Lucas Bryant, Kristina Pesic, Dillon Casey, Wendy Crewson,

Pershkrimi i Filmit: The Vow

Një çift i sapomartuar shijon dashurinë e tij, deri kur një aksident e vë në komë vajzën, e cila kur zgjohet nuk mban mend asgjë dhe bashkëshorti i saj ri-mundohet ta fitojë përsëri . Mbase iu kujton 50 takimet para..

Keywords:
The Vow Shiko Filmin Falas, Shiko The Vow Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 617
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2