}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
The Wrath Of Vajra

The Wrath Of Vajra

Titulli :

Shiko The Wrath Of Vajra Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 115 min
Director:Law Wing-Cheong,
Aktoret:Xing Yu, Zhang Yamei, Steve Yoo, Poppin Hyun-Joon, Jiang Baocheng, Yasuaki Kurata, Hiroyuki Ikeuchi, Matt Mullins, Kofi Yiadom, Zhang Chun-Zhong,

Pershkrimi i Filmit: The Wrath Of Vajra

Një klan vdekjeprurës japonez që e quanin veten Tempulli i Hadianit ishin vënë në detyrë për të shkatërruar shpirtin e kinës. I riu Vajra ishte nje njeri i veçantë, i cili betohet se do hakmerret për atë që ia ka vrarë vëllaun dhe ti shkatërroj ata që e bën atë një armë vdekjeprurëse.

Keywords:
The Wrath Of Vajra Shiko Filmin Falas, Shiko The Wrath Of Vajra Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 324
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2