}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
There Will Be Blood

There Will Be Blood

Titulli :

Shiko There Will Be Blood Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 158 min
Director:Paul Thomas Anderson, Adam Somner, Anna Rane, Eric Richard Lasko,
Aktoret:Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Dillon Freasier, Ciarán Hinds, Kevin J. O'Connor, Hope Elizabeth Reeves, Colleen Foy, Barry Del Sherman, David Willis, Hans Howes,

Pershkrimi i Filmit: There Will Be Blood

Një histori e familjes, fesë, urrejtjes, naftës dhe çmenduris duke u fokusuar në një anë shekullore, Prespektiv janë ditët e para të biznesit.

Keywords:
There Will Be Blood Shiko Filmin Falas, Shiko There Will Be Blood Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 344
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2