}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Theresa & Allison

Theresa & Allison

Titulli :

Shiko Theresa & Allison Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 120 min
Director:Jeremiah Kipp, Charles D. Lincoln,
Aktoret:Arielle Hope, Sarah Schoofs, Alyson Danielczuk, Charles D. Lincoln, Alexandra Frantsevich, Jennie Sedlacek, Amy Jo Jackson, Pooya Mohseni, Sarah Kraus, Marisa Román,

Pershkrimi i Filmit: Theresa & Allison

Pas një qëndrimi një natë kthehet katastrofike, Theresa (Arielle Hope) e gjen veten të tërhequr në një botë egërsie çnjerëzore, gjatë gjithë kohës të tunduar nga Allison e bukur dhe e pavdekshme (Sarah Schoofs)

Keywords:
Theresa & Allison Shiko Filmin Falas, Shiko Theresa & Allison Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 300
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2