}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Think Like a Man

Think Like a Man

Titulli :

Shiko Think Like a Man Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 122 min
Director:Tim Story, Steve Danton, Jody Blose, Janell Sammelman,
Aktoret:Michael Ealy, Jerry Ferrara, Meagan Good, Regina Hall, Kevin Hart, Taraji P. Henson, Terrence Jenkins, Romany Malco, Gabrielle Union, Jenifer Lewis,

Pershkrimi i Filmit: Think Like a Man

Ekuilibri i pushtetit në lidhjet e katër çifteve trazohet kur gratë fillojnë të ndjekin këshillën e librit të Stiv Harvit: Vepro si Një Zonjë, Por Mendo si Një Mashkull, për të marrë më tepër se çfarë duan nga burrat e tyre. Kur burrat kuptojnë se gratë kanë shtënë në dorë “udhëzuesin” e marrëdhënieve, vendosin se mbrojtja më e mirë është sulmi dhe thurin një plan për ta përdorur këtë informacion në interesin e tyre. Le të fillojë beteja e gjinive!

Keywords:
Think Like a Man Shiko Filmin Falas, Shiko Think Like a Man Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 553
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2