}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Thugs of Hindostan

Thugs of Hindostan

Titulli :

Shiko Thugs of Hindostan Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 164 min
Director:Vijay Krishna Acharya,
Aktoret:Amitabh Bachchan, é˜żç±łć°”Â·æ±—, Katrina Kaif, Fatima Sana Shaikh, Mohammed Zeeshan Ayyub, Lloyd Owen, Surendra Pal, Shane John Kruger, Kaivalya Chheda, Shaji Chaudhary,

Pershkrimi i Filmit: Thugs of Hindostan

Një histori për dashurinë e një njeriu për kombin e tij dhe dashurinë e dikujt tjeter për pushtet. Një aventurë epike e mbushur me plot emocione dhe luftë në dete.

Keywords:
Thugs of Hindostan Shiko Filmin Falas, Shiko Thugs of Hindostan Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 441
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2