}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Titulli :

Shiko Time of Happiness - Mutluluk Zamanı Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2017Runtime: 108 min
Director:Şenol Sönmez,
Aktoret:Elçin Sangu, Barış Arduç, Cengiz Bozkurt, Nazlı Kar, Levent Öktem, Sedef Avci, Yasmin Erbil,

Pershkrimi i Filmit: Time of Happiness – Mutluluk Zamanı

Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet të metat. Filmi “Koha e Lumturisë” tregon historinë e Mertit i cili krijon jetën e tij “perfekte” pa u përballur me të kaluarën dhe Ada, e cila e ndërton jetën në bazë të eksperiencave të kaluara…

Keywords:
Time of Happiness – Mutluluk Zamanı Shiko Filmin Falas, Shiko Time of Happiness – Mutluluk Zamanı Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

Janë bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN për Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarët për përkthime të na shkruajnë në [email protected]

Views 479
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2