}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
TRON: Legacy

TRON: Legacy

Titulli :

Shiko TRON: Legacy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 125 min
Director:Joseph Kosinski, Portia Tickell, Elspeth Grafton,
Aktoret:Garrett Hedlund, Jeff Bridges, Olivia Wilde, Bruce Boxleitner, Michael Sheen, James Frain, Beau Garrett, Yaya DaCosta, Serinda Swan, Elizabeth Mathis,

Pershkrimi i Filmit: TRON: Legacy

Djali i krijuesit të një bote virtuale shkon të takojë babanë e tij dhe përfundon brënda botës që i ati kishte krijuar.

Keywords:
TRON: Legacy Shiko Filmin Falas, Shiko TRON: Legacy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 409
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2