}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Twin Murders: The Silence of the White City

Twin Murders: The Silence of the White City

Titulli :

Shiko Twin Murders: The Silence of the White City Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Daniel Calparsoro,
Aktoret:Belén Rueda, Javier Rey, Aura Garrido, Manolo Solo, Àlex Brendemühl, Ramón Barea, Allende Blanco, Sergio Dorado, Rubén Ochandiano, Pedro Casablanc,

Pershkrimi i Filmit: Twin Murders: The Silence of the White City

Një detektiv kthehet në punë dhe po ashtu një vrasës i vjetër serial i cili i vret viktimat e tij në bazë të një renditje numërore. Cili është ai dhe si do të zgjidhet ky mister shumëvjeçar?

Keywords:
Twin Murders: The Silence of the White City Shiko Filmin Falas, Shiko Twin Murders: The Silence of the White City Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 266
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2