}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Van Wilder 2: The Rise of Taj

Van Wilder 2: The Rise of Taj

Titulli :

Shiko Van Wilder 2: The Rise of Taj Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2006Runtime: 97 min
Director:Mort Nathan,
Aktoret:Kal Penn, Daniel Percival, Lauren Cohan, Glen Barry, Anthony Cozens, Steven Rathman, Jonathan Cecil, Holly Davidson, Roger Hammond, Kulvinder Ghir,

Pershkrimi i Filmit: Van Wilder 2: The Rise of Taj

Taj Mahal Badalandabad lë Kolegjin Coolidge mbrapa për sallat e Universitetit Camford në Angli, ku ai kërkon të vazhdojë arsimin e tij dhe të mësojë një student të ngritur si të përfitojë sa më shumë nga karriera e saj akademike.

Keywords:
Van Wilder 2: The Rise of Taj Shiko Filmin Falas, Shiko Van Wilder 2: The Rise of Taj Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 242
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2