}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

Titulli :

Shiko Van Wilder: Freshman Year Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2009Runtime: 100 min
Director:Harvey Glazer,
Aktoret:Jonathan Bennett, Kristin Cavallari, Jerry Shea, Nestor Aaron Absera, Steve Talley, Meredith Giangrande, Nick Nicotera,

Pershkrimi i Filmit: Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder fillon vitin e tij të studentëve të parë në Kolegjin Coolidge dhe fillon një aventurë për të ulur hottie kampusin dhe çliruar shkollën e tij nga shtypja seksuale dhe mosfunksionimi i partisë.

Keywords:
Van Wilder: Freshman Year Shiko Filmin Falas, Shiko Van Wilder: Freshman Year Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 461
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2