}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
We Summon the Darkness

We Summon the Darkness

Titulli :

Shiko We Summon the Darkness Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 83 min
Director:Marc Meyers,
Aktoret:Alexandra Daddario, Keean Johnson, Maddie Hasson, Johnny Knoxville, Logan Miller, Amy Forsyth, Austin Swift, Allison McAtee, Erik Athavale, Steve Pacaud,

Pershkrimi i Filmit: We Summon the Darkness

Historia e tre vajzave që ndjekin një kult djallëzor të drejtuar nga babai i njërës prej tyre. Ata do të nxiten për vrasjet e radhës si një mënyrë për të përmbushur zemërimin e Zotit, por diçka bëhet pengesë dhe dikush tradhëton.

Keywords:
We Summon the Darkness Shiko Filmin Falas, Shiko We Summon the Darkness Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 337
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2