}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Wendy

Wendy

Titulli :

Shiko Wendy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 111 min
Director:Benh Zeitlin,
Aktoret:Devin France, Shay Walker, Tommie Lynn Milazzo, Gage Naquin, Yashua Mack, Gavin Naquin, Ahmad Cage, Krzysztof Meyn, Romyri Ross, Stephanie Lynn Wilson,

Pershkrimi i Filmit: Wendy

Humbur në një ishull misterioz, ku koha nuk të bën të rritesh, Uendi duhet të luftojë për të shpëtuar familjen, lirinë e saj dhe shpirtin gazmor nga rreziqet vdekjeprurëse të rritjes.

Keywords:
Wendy Shiko Filmin Falas, Shiko Wendy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 496
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2