}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Yeh Saali Aashiqui

Yeh Saali Aashiqui

Titulli :

Shiko Yeh Saali Aashiqui Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 130 min
Director:Cherag Ruparel,
Aktoret:Vardhan Puri, Shivaleeka Oberoi, Jessey Lever, Amit Arora, Deepansha Dhingra,

Pershkrimi i Filmit: Yeh Saali Aashiqui

Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por një ngjarje e papritur në shkollë e kthen ëndrrën e tyre të bërë realitet në makth dhe i bën të kuptojnë sa e rëndësishme është ta njohësh mirë partnerin para se të fillosh një lidhje romantike.

Keywords:
Yeh Saali Aashiqui Shiko Filmin Falas, Shiko Yeh Saali Aashiqui Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 398
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2