}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Young & Beautiful

Young & Beautiful

Titulli :

Shiko Jeune & Jolie Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 95 min
Director:François Ozon,
Aktoret:Marine Vacth, Géraldine Pailhas, Charlotte Rampling, Frédéric Pierrot, Nathalie Richard, Johan Leysen, Fantin Ravat, Laurent Delbecque, Djédjé Apali, Lucas Prisor,

Pershkrimi i Filmit: Young & Beautiful

Portreti i njĂ« vajze 17 vjeçare, nĂ« 4 sezonat dhe 4 kĂ«ngĂ«.  E cila nuk ka rrugĂ« dalje tjeter pasi shef njĂ« dokumentar nĂ« TV se si tĂ« fitoi tĂ« holla, merr rrugĂ«n e prostitucioni’t e cila fiton para pĂ«r mbijetes….

Keywords:
Young & Beautiful Shiko Filmin Falas, Shiko Young & Beautiful Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 268
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2