}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

Titulli :

Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 84 min
Director:Paul Hoen,
Aktoret:Meg Donnelly, Milo Manheim, Trevor Tordjman, Kylee Russell, Emilia McCarthy, Kingston Foster, Pearce Joza, James Godfrey, Chandler Kinney, Ariel Martin,

Pershkrimi i Filmit: Z-O-M-B-I-E-S 2

Aventurat e vazhdueshme të studentëve të Lartë Seabrook Addison dhe Zed, romanca e të rinjve e të cilëve kërcënohet nga ardhja e ujqërve.

Keywords:
Z-O-M-B-I-E-S 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Z-O-M-B-I-E-S 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 410
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2